Kniha ti sluší 2019 začíná

SČKN dnes oficiálně otevírá kampaň Kniha ti sluší 2019. Postupně budou na tomto webu doplňovány nové akce, noví sponzoři, partneři i spolupracující knihkupectví. Letos začínáme vyhlášením soutěže o nejhezčí obrázek s knižní tematiku, který vytiskneme na letošní dárek - 50 Kč voucher. Pravidla soutěže viz dále...

04. 01. 2019

Pravidla soutěže na grafickou podobu voucheru ke kampani Kniha ti sluší 2019

 

U příležitosti Světového dne knihy a autorských práv vyhlašuje Svaz českých knihkupců a nakladatelů soutěž o nejhezčí obrázky, které budou umístěny na slevovém voucheru uplatnitelném v rámci kampaně Kniha ti sluší 2019.  Na základě předložení tohoto voucheru v jednom z knihkupectví zapojených do letošní kampaně v týdnu od 23. 4. do 29. 4. 2019 získá kupující slevu 50,- Kč z ceny svého nákupu.

Vítězné obrázky v každé kategorii se stanou součástí vizuálu voucheru, vítězové mimo to obdrží knižní ceny.

Oficiální vyhlášení soutěže - 4. 1. 2019

Uzávěrka přijímání příspěvků – 27. 1. 2019

Věkové kategorie:

  1. 0 – 6 let
  2. 7 - 14 let
  3. 15 - 99 let

 

Soutěžní obrázky s tematikou knihy či čtení zasílejte do 27. 1. 2019 v elektronické podobě na adresu sckn@sckn.cz. (nejmenší možný rozměr obrázku je 135 x 100 mm při rozlišení 300 dpi), či poštou na adresu Svaz českých knihkupců a nakladatelů, Fügnerovo náměstí 1808/3, 120 00 Praha 2. Se soutěžními příspěvky zašlete také tyto informace: jméno a příjmení, e-mailová adresa nebo telefonní kontakt.

 

Pokud je vám méně než 15 let, budeme potřebovat, aby nám váš příspěvek zaslal váš rodič (zákonný zástupce) ze své e-mailové adresy s tím, že v textu e-mailu nám udělí souhlas s Vaší účastí v soutěži a případně se zpracováním osobních údajů (text souhlasu najdete zde) nebo k e-mailu bude přiložen sken doplněného a podepsaného souhlasu se zpracováním osobních údajů. V případě zasílání příspěvku poštou prosíme o přiložení souhlasu se zpracováním osobních údajů k příspěvku.

 

V případě úspěchu vás budeme kontaktovat s dalšími instrukcemi. Autoři zasláním obrázku souhlasí s jeho zveřejněním na webových stránkách kampaně Kniha ti sluší a facebookové stránce kampaně. Informaci o zpracování osobních údajů najdete zde . Účastí v soutěži vyjadřuje autor, případně jeho zákonný zástupce, souhlas s užitím poskytnutého obrázku ze strany Svazu českých knihkupců a nakladatelů nebo dalších subjektů určených pořadatelem na voucheru pro kampaň Kniha ti sluší, jeho rozmnožováním a rozšiřováním, se zpracováním v souvislosti s uvedeným užitím a s dalším užitím obrázku pro nekomerční účely.

 

Vítězné obrázky budou zveřejněny 1.2.2019 na webových stránkách www.knihatislusi.cz a facebookové stránce kampaně. Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže, případně na neužití vítězného obrázku v rámci voucheru kampaně.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace